...

היתרונות והחסרונות של איפור קבוע: גבות, עיניים ושפתיים

היתרונות והחסרונות של איפור קבוע
איפור קבוע הפך לטיפול פופולרי ביותר בשנים האחרונות ונראה שכולן עשו קצת טיפולים פה ושם. אם גם את שוקלת לעשות את הצעד הזה ולעבור טיפולי איפור קבוע, חשוב מאוד שיהיה לך את כל המידע ביידים בשביל שתוכלי לחשוב על העניין ולקבל החלטה חכמה.
 
למרות שזה יכול לחסוך לך המון זמן ולמרות שזה לגמרי מגביר את הביטחון העצמי, חשוב שתדעי כי איפור קבוע יכול להישאר על העור עד כ – 3 שנים, זאת אומרת שאם עשית את זה, זה לא יהיה קל או זול להסיר אותו.
 
אז אם את מתלבטת לגבי איפור קבוע לגבות, לעפעפיים או לשפתיים, עייני ברשימת היתרונות והחסרונות של איפור קבוע שהכנו בעבורך בכדי שתוכלי לקבל החלטה נכונה ומושכלת.
 

היתרונות והחסרונות של איפור הקבוע

העובדה שאיפור קבוע הוא קבוע יכולה להיות ברכה וקללה. מטבע הדברים, היתרון הגדול ביותר של איפור קבוע הוא לא להתאפר שוב.

אבל מה אם תשני את דעתך מתישהו ותחליטי שאת לא רוצה את זה יותר?
אומנם זה לא קורה לעיתים תקופות אך במקרה הזה, האפשרות שעומדת בפנייך היא לעבור טיפול להסרת איפור קבוע אצל מומחה מקצועי/ת בתחום
שתדע כיצד להסיר ממך את הפיגמנט בשיא העילות.

 
בנוסף עליך לקחת בחשבון כי תהליך הסרת איפור קבוע דורש מספר מפגשים, חשוב גם לציין כי במידה ועשית את הטיפול אצל איש או אשת מקצוע שאינם מקצועיים מספיק, יתכן ותהליך ההסרה יהיה קשה יותר לביצוע וידרש מספר רב של טיפולים בשביל להגיע לתוצאה הרצויה.
לכן כמו שאנחנו אומרים תמיד, זה סופר חשוב לבחור נכון את המטפל שלך לאיפור קבוע.
לקבלת שיחת יעוץ מומחה באזור מגורייך לחצי כאן.
 
למרות שאיפור קבוע בדרך כלל אינו פולשני והסיכון לפגיעה בעור הוא מינימלי, תמיד קיימת אפשרות של זיהום או תגובה אלרגית, לכן יש להקפיד תמיד ללכת למטפל מומחה מקצועי ומוסמך, שידע להעניק לך את הטיפול הטוב ביותר וגם ישמור על בטיחותך ובריאותך.

איפור קבוע לעיניים

איפור קבוע לעיניים הוא למעשה אייליינר קבוע, אותו ניתן ליישם במספר סגנונות שונים. חשוב שתדעי כי – אייליינר קבוע נשאר על העור עד 10 שנים ואפילו לא יותר!.
 
בואי ונבחן ביחד מהם היתרונות והחסרונות של האייליינר הקבוע.
 

יתרונות

– לא משנה מה השיטה שתבחרי, מריחת אייליינר יכולה להביא אותך בקלות לכדי יאוש, תמיד יהיו ימים שבהם הוא פשוט יסרב לשתף פעולה. ואם אין לך יד יציבה לחלוטין, זה ממש סיוט. לכן אייליינר קבוע הוא פתרון מצוין! – תגידי להתראות לימי אייליינר רעים! אין יותר למרוח בכל בוקר ולהוריד בכל ערב, והכי חשוב, אין יותר עיני דביבון!
 
– אייליינר קבוע לעולם לא יכתים אותך כשאת משפשפת את העיניים שלך בטעות, פתרון מושלם במהלך עונת האלרגיה. בנוסף איילינר קבוע עובד מצוין גם בעבור כל מי שמתאמן על בסיס קבוע, או גר באזור עם אקלים לח.
 
– פתרון נוח שתופס 24/7 בכל מקום וזמן, את תמיד יכולה להישאר רק עם האיילינר הקבוע לפעילויות יומיומיות או למשרד, או לשדרג עם איפור רגיל לאירועים מיוחדים. חשוב מאוד להקפיד להשתמש לאחר מכן בתכשירים עדינים להסרת איפור, ולא לשפשף חזק!
 

חסרונות

– רוב הנשים מתאפרות באייליינר רק ליציאות ליליות בחוץ ולאירועים מיוחדים. אם עשית אייליינר קבוע, את לא יכולה פשוט להוריד אותו כשלא בא לך עליו.
 
– יש נשים שלא אוהבות להיות עם אייליינר בכל יום. אם למשל תחליטי לעשות סגנון בולט וחזק, רוב הסיכויים שתרגישי מחויבת לאפר את שאר פניך כל הזמן, כך שזה לא יבלוט יותר מדי.
 
– בנוסף, ההליך יכול להיות כואב מכיוון שהעור בעפעפיים דק מאוד, לכן מומלץ לעשות טיפול רק אצל מומחים בתחום שידעו לעשות עבודה עדינה ועדיין לספק תוצאה מושלמת. אם את רגישה במיוחד לכאב, עלייך לומר זאת למטפל עוד בשיחת הייעוץ הראשונה.
 

– העור בעפעפים הוא דק במיוחד ואינו מתאפיין בהתחדשות תאיית גבוהה, לכן חשוב מאוד שתדעי שלרוב איליינר נשאר קבוע על העור ליותר מ – 10 שנים, והוא לא יורד לעולם אבל כן מומלץ לבצע תחזוקה ורענון לצבע.

– אין לנסות ולעבור טיפולי הסרה מכיוון שמהלך זה יכול להיות מסוכן, זאת אומרת שאם נעשתה לך טעות, את תאלצי להישאר איתה.

 

איפור קבוע לגבות

איפור קבוע לגבות הוא בהחלט הסוג הפופולרי ביותר. מלבד מיקרובליידינג, ישנם עוד מספר טיפולים שנותנים אפקטים מעט שונים, כולם יכולים להעניק לך גבות אופנתיות ויפות.
 
בהחלט נשמע מעולה!
בואי ונבחן ביחד את היתרונות והחסרונות של איפור קבוע בגבות
 

יתרונות

– נראה שבעשר השנים האחרונות זה לא יעלה על הדעת שלא למלא את הגבות שלך על בסיס יומי. פיגמנט קבוע בגבות חוסך לך הרבה מאוד זמן התארגנות בכל בוקר! בנוסף זה גם חוסך לך המון כסף בטווח הארוך, מכיוון שבידיים של מומחית הפיגמנט יכול להישאר על הגבות עד שנה ואם לא מחדשים אחרי שנה אז הפיגמנט יתחיל לדהות בהדרגה ויעלם תוך זמן של עד 3 שנים ככה שאין אפילו צורך לעשות הסרה, מכיוון שהעור שלנו בגבות ובמצח מתאפיין בהתחדשות תאים מהירה.
 
– מלבד הדגשת היופי הטבעי של הגבות, מיקרובליידינג מאפשר גם לשנות את צורת הקשתות, למלא חורים ללא שערות ולבצע תיקונים והשלמות. בנוסף ניתן גם ליצור את הקשתות מאפס עבור לקוחות שאין להם שערות טבעיות בגלל תנאים / מצבים רפואיים כאלו ואחרים.
 

חסרונות

– טכניקות המיקרובליידינג נראות כל כך טבעיות שאין סיכוי שהן ייעלמו מהאופנה, אבל יחד עם זאת, סגנונות כמו גבות אומברה או גבות עבות עלולות לצאת מהאופנה בסופו של דבר.
 
– עבור נשים מסוימות, הטיפול הביתי לאחר איפור קבוע בגבות יכול להוות מעט מטרד, מכיוון שישנה חובה לשנות את הרגלי הקוסמטיקה שלך בכדי להגיע לתוצאה מושלמת. כך שאם החלטת לעשות את הטיפול,  כדי שתהיי גם מוכנה לעקוב אחרי הוראות הטיפול הביתי שהמטפל יעביר לך על מנת להגיע לתוצאה מושלמת.
 
– בידיים לא מקצועיות, מספיק שהמטפל יחדיר את הפיגמנט סנטימטר אחד יותר מידי אל תוך העור והפיגמנט יישאר שם למשך 3 שנים ויותר ולא ידהה, במקרה הזה כנראה שיהיה חובה לעשות הסרת איפור קבוע על מנת להסיר את הפיגמנט.

פיגמנט שפתיים קבוע

איפור קבוע לשפתיים מאפשר לך ליהנות מצבע שפתיים חזק ומלא או מגרסה שקופה יותר המדמה ליפסטיק קבוע בשפתיים.
ישנם עוד מספר סגנונות, כמו שפתיים בסגנון אומברה ושפתיים בסגנון אקוורל.
 
בואי ונבחן ביחד את היתרונות והחסרונות של פיגמנט שפתיים קבוע.
 

יתרונות

– איפור קבוע לשפתיים הוא אחד הטיפולים שהכי יקלו עליך מכיוון שהוא מאוד נוח ועמיד, בניגוד לשפתון הרגיל שתמיד נהרס ונמרח. פיגמנט שפתיים קבוע עמיד בדיבור, אכילה, שתייה, נשיקה, והכי טוב, זה לא יכול להיהרס על ידי מסכות הפנים!

– העור בשפתיים נחשב לדק ולא נוטה להתחדשות תאית מהירה, לכן בידיים של מומחה, פיגמנט קבוע לשפתיים יכול להישאר עד – 3 שנים ולאחר מכן מתחיל לדהות. במידה ותרצי להסיר את הפיגמנט לפני, אין שום בעיה לעשות טיפולים להסרת הפיגמנט בלייזר או רימובר.

 
– פיגמנט קבוע בשפתיים מאפשר להוציא את היופי הטבעי של השפתיים שלך, להסוות צלקות ופגמים, לאזן את הצבע שלהן ואפילו ליצור אשליה של שפתיים מלאות יותר. זה יכול לגרום לך להיראות צעירה יותר בכמה שנים נורא בקלות.
 
– למי שמעוניינת ניתן לבחור בגוון עדין במראה טבעי שמתאים לכל אירוע.
 

חסרונות

– איפור קבוע בשפתיים הוא כנראה הטיפול הכי לא נוח מבין השלושה. העור שעל השפתיים דק מאוד, כך שהטיפול יכול ממש לכאוב, ולכן אנו שוב חוזרים ואמרים, הדבר החשוב ביותר הוא לעבור טיפול אצל מומחה מקצועי ומסומך בתחום שידע כיצד לטפל בך נכון עם מינימום כאב ומקסימום תוצאות מושלמות!
 
עכשיו יש בידייך את כל המידע שאת צריכה בכדי לקבל החלטה חכמה. 
 
במידה ואת עדיין מתלבטת היכן לעבור את הטיפולים, תני לנו לעזור לך להגיע לחוף מבטחים ולסדר לך שיחת יעוץ מקצועית עם מומחה באזור מגורייך!
 
לקבלת שיחת יעוץ ללא תשלום או התחייבות
ניתן לשלוח הודעה ישירות אל הווצאפ 👇
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצה לקבל שיחת ייעוץ חינם עם מומחה באזורך?
מלאי את השאלון

מה הטיפול שלך?

אולי יעניין אותך לקרוא על: