...

איפור קבוע לחולי סוכרת

איפור קבוע לחולי סכרת
איפור קבוע לחולי סוכרת יכול להוות פתרון מצוין לגבות מושלמות ובוסט לביטחון, אך לפני שאת רצה לקבוע תור, בואי ונבין מתי נכון ואפשרי לחולי סוכרת לעבור הליך איפור קבוע.
 

האם חולי סוכרת יכולים לעשות איפור קבוע?

גם כאן חולי הסוכרת נחלקים לשתי קבוצות:
– חולי סוכרת אשר נוטלים כדורים באופן קבוע על מנת לאזן את רמות הסוכר בדם.
– חולי סוכרת אשר צריכים להזריק בכל פעם אינסולין.

במידה ואת חולת סוכרת ונוטלת כדורים באופן קבוע על מנת לאזן את רמות הסוכר בדם שלך, במקרה הזה אפשר להגיד שזה בטוח בעבורך לבצע הליך של מיקרובליידינג ואיפור קבוע ואין שום סיכון בריאותי בעבורך. אבל רק בתנאי שהרופא האישי שלך מאשר לך לעבור את ההליך.
 
במידה ואת חולת סוכרת אשר צריכה להזריק בכול פעם אינסולין, לצערנו בעבורך זה לא מומלץ לעבור הליך של איפור קבוע.
 
גם אם את נוטלת כדורים באופן קבוע, יש לחשוב לעומק האם את באמת רוצה להיכנס אל התהליך הזה, מכיוון שחולי סוכרת ידועים בהחלמה איטית של פצעים בעור וייתכן גם הבדלים בקליטה של הגוון ( הפיגמנט ) בין צד ימין לצד שמאל או באזורים מסוימים.
 

ממה צריך להיזהר?

הליך המיקרובליידינג גורם לפצעים וחתכים רדודים וקטנים על העור, תהליך הריפוי שלהם יכול להתעכב ולהסתבך אם רמת הסוכר בדם גבוהה. לאנשים הסובלים מסוכרת בלתי מבוקרת יש ריפוי פצעים לקוי מכיוון שיש פחות אספקת חמצן לרקמות ופחות כלי דם. מלבד זאת, רמות גבוהות של סוכר בדם גורמות לך להיות חשופה יותר לזיהומים, מכיוון שהסוכר מוריד את יעילות המערכת החיסונית שלך.
 
לסיכום, סוכרת כשלעצמה לא אומרת שאי אפשר לבצע הליך מיקרובליידינג. את רק צריכה לקחת תרופות שיסדירו לך את רמות הסוכר בדם לפני ביצוע ההליך.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצה לקבל שיחת ייעוץ חינם עם מומחה באזורך?
מלאי את השאלון

מה הטיפול שלך?

אולי יעניין אותך לקרוא על: